Wszystko dla potworów

Okładka książki Wszystko dla potworów Daniel Pennac
Okładka książki Wszystko dla potworów
Daniel Pennac Wydawnictwo: Amber Seria: Srebrna Seria kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
1994-01-01
Ewa Wende

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Okładka książki Lucky Luke kontra Pinkerton Achdé, Tonino Benacquiste, Daniel Pennac
Ocena 7,2
Lucky Luke kon... Achdé, Tonino Benac...
Okładka książki Samotny jeździec Tonino Benacquiste, Daniel Pennac
Ocena 7,3
Samotny jeździec Tonino Benacquiste,...
Okładka książki Lucky Luke versus the Pinkertons Tonino Benacquista, Daniel Pennac
Ocena 7,0
Lucky Luke ver... Tonino Benacquista,...

Mogą Cię zainteresować

Kiszka. Słaba historyjka o ograch w supermarkecie podlana sosem holokaustowym. Złe językowo, narracyjnie i pod każdym innym względem.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Literatura zagraniczna
  • 2018
  • 2016
  • Fantasy

Dodaj cytat z książki Wszystko dla potworów