Wszystko dla potworów

Okładka książki Wszystko dla potworów
Daniel Pennac Wydawnictwo: Amber Seria: Srebrna Seria kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
1994-01-01
Ewa Wende

Okładka książki Samotny jeździec Tonino Benacquiste, Daniel Pennac
Ocena 7,3
Samotny jeździec Tonino Benacquiste,...
Okładka książki Lucky Luke versus the Pinkertons Tonino Benacquista, Daniel Pennac
Ocena 7,0
Lucky Luke ver... Tonino Benacquista,...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Kiszka. Słaba historyjka o ograch w supermarkecie podlana sosem holokaustowym. Złe językowo, narracyjnie i pod każdym innym względem.

Dodaj cytat z książki Wszystko dla potworów