Wstąpić do piekła

Tomasz Wyżyński

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

"Wstąpić do Piekła" to jedna z wielu książek w dorobku Jacka Higginsa - dodam że bardzo dobra. Jasna fabuła, uporządkowana, logiczna struktura, wartka akcja, oddająca mroczny klimat książki, który pobudza wyobraźnię, kierując czytelnika do zakazanych obszarów londyńskiego undergroundu.

Być może charakterystyka bohaterów oraz sam język książki (mocno potoczny) pozostają nieszczególne, ale same postacie są przedstawione w sposób niezwykle prawdziwy a język użyty przez autora jak najbardziej współgra z kontekstem książki jako całości.

Książkę czyta się płynnie i przyjemnie. Brak tu filozoficznych rozważań i niepotrzebnych opisów nic nie wnoszących do całości.

Ciekawe zakończenie. Polecam.

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moje pierwsze spotkanie z twórczością Jacka Higginsa i jakże miłe wrażenia. Świetny kryminał i sensacja w jednym z elementami thilleru. Naprawdę warto przeczytać. Akcja od początku do końca. Świetna fabuła i zaskakujące zakończenie. Napewno jeszcze sięgnę po książki tego autora.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Klasyczna powieść sensacyjna Higginsa. Jest sobie zwykły szary człowiek, źli ludzie chcą go wrobić w zbrodnie, mimo całego świata przeciw sobie ratuje swoje życie, poznaje piękną kobietę, pokonuje głównego gangusa, wygrywa, koniec... Mimo wszystko lubię sięgać po książki Higginsa, po ciężkim dniu pracy pomagają się zrelaksować umysłowo, nie wymagają mega wysiłku w próbach rozszyfrowania kilku wątkowej fabuły, ot zaczynasz czytać i idzie.

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

dobra, wciągająca, pochłonęłam ją w jeden wieczór...

dobra, wciągająca, pochłonęłam ją w jeden wieczór...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jak na razie dla mnie najmniej podobająca się książka Higginsa. Jakaś ta historia tak się nie klei i jest taka sztuczna, nic mnie w tej książce nie urzekło.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fajnym językiem napisane. Klimat starego Nowego Yorku.. Na nude w sam raz.

Fajnym językiem napisane. Klimat starego Nowego Yorku.. Na nude w sam raz.

Klasyka Higginsa czysta sensacja w sam raz na wieczorny relaks

Klasyka Higginsa czysta sensacja w sam raz na wieczorny relaks