Młodzież wobec samobójstwa. Skrócona wersja pracy magisterskiej pt: 'Postawy młodzieży szkół średnich wobec samobójstwa'

Adam Czabański Wydawnictwo: Michael nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-86906-54-5
Michael
samobójstwo socjologia postawy młodzieży
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-86906-54-5
samobójstwo socjologia postawy młodzieży

Trzeba pamiętać o tym, że książka jest zmodyfikowaną wersją pracy magisterskiej autora. Z pewnością spełnia wszystkie wymogi stawiane wobec tego typu prac, można więc ją z powodzeniem stosować jako punkt odniesienia. Jeżeli jesteś studentem nauk społecznych i nie masz pojęcia, jak ugryźć swoją pracę magisterską — pozycja obowiązkowa.

Niestety, książka prezentuje niższy niż...

• Popularnonaukowe i naukowe
  • Samobójstwo - naukowo i literacko