Maria Magdalena

Okładka książki Maria Magdalena
Ellen Gunderson Traylor Wydawnictwo: Palabra Seria: Seria z aniołkiem biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
8385482032
Zofia Kierszys
religia opowieści biblijne

więcej Więcej

Bardzo interesująca książka. Główna bohaterka Maria z Magdali jest osobą bardzo tragiczną,porzuconą i zdradzoną przez najbliższych, zhańbioną i pozbawioną jakiejkolwiek nadziei na lepsze jutro. Jednak spotkała na swojej drodze Tego, który może wszystko i dzięki niemu uwierzyła, że warto żyć.
Pomimo ogromu fikcji literackiej czyta się ją bardzo dobrze.
Polecam.

Czytam ją co jakiś czas, zazwyczaj w wakacje.

Książka, mimo że jest dosyć zaawansowaną fikcją literacką, zachwyca. Dzieje świętej są wstrząsające, wzruszające. Po prostu: polecam.

Ciekawe studium psychiki kobiety w dawnych czasach.

• Literatura amerykańska
  • święci