Kup teraz - 10 ofert w cenie od 20.11 zł do 31.40 zł

Prozami
stary dworek tajemnica
kryminał, sensacja, thriller
stary dworek tajemnica

Książka do szybkiego przeczytania i szybkiego zapomnienia. Lekki romans/obyczajówka z wątkiem paranormalnym.
Od początku zostało wprowadzone za dużo postaci, z których część mi się myliła. Irytująca maniera tytułowania dorosłych ludzi zdrobnieniami typu: Oleńka, Malutka, Króliczek, Ewunia, irytująca jedna z głównych bohaterek: manipulująca besserwisserka.
Generalnie dużo tu...

Czytając opinie - myślałam, że będzie to jakiś koszmarek. A to całkiem sympatyczna książeczka, taka nieco dla nastolatkow, ale niezła 👌

Chyba wyrosłam z takich książek, bo ani mnie nie bawią, ani nie wzruszają, ani nawet nie wkurzają, że są takie słabe.

POŻYCZONA Z WBP WYPOŻYCZALNIA KSIĄŻKI MÓWIONEJ I BRAJLOWSKIEJ.
LEKTORKA BARDZO MIŁA DLA UCHA I WCIĄGAJĄCA OPOWIEŚĆ 👩🏻🧑🏻❤❤💚💚💜💜
POLECAM SERDECZNIE KAŻDEMU KTO ZECHCE PRZECZYTAĆ LUB POSŁUCHAĆ 😊😮😊😊🤗🤗👏🏻👏🏻

Lekka, przemiła lektura. Wiele się tutaj dzieje i jedno, co mogę powiedzieć na pewno: nie jest to lektura dla ponuraków (co zresztą napisane jest okładce).

O czym jest książka?
Katarzyna Rawska, wrażliwa, niepoprawna romantyczka, na skutek redukcji etatów zostaje zwolniona z pracy w banku. Dzięki przyjaciółce udaje jej się zdobyć etat w fundacji, w której wcześniej była...

Przyjemny dla ucha i ducha audiobook. Czyta Joanna Lissner.
Sielanka rodzinna z elementem duchowym,który ociera się o zamierzchłą historię. Urokliwie.Romantycznie. Kameralnie.
Sympatycznie spędzony czas. Na letnie upały w sam raz!

Zacznę nietypowo, od lektora, a właściwie lektorki. Długo musiałam przyzwyczajać się do jej głosu – drętwego, a jednocześnie precyzyjnie, niczym maszyna wymawiającego każdy wyraz. Czasami ten głos był zakatarzony, a gdy już pokusiła się o odzwierciedlenie emocji, to robiła to tak niezręcznie, że aż sztucznie. Dlatego, nie polecam tej książki w wersji audio. No, dobrze,...

Bardzo dobre lekkie czytadełko, w sam raz na deszczowy dzień. Chwilami naiwne, chwilami słodke, chwilami śmieszne. Powieść obyczajowa ze sporą dawką humoru, tajemnicą sprzed dwóch wieków, skarbem i eleganckimi duchami.

"Tajemnica Sosnowego Dworku" to bardzo przyjemna książka z kręgu literatury kobiecej. Są w niej miłosne perypetie, remontowe przygody, a także duchy, które stanowią chyba najciekawszą część całej historii. Jej akcja toczy się w Kraśniku (jest to rodzinna miejscowość autorki).

Główną bohaterką jest 30-letnia Kasia Rawska, kobieta bardzo wrażliwa, niekiedy nieśmiała, choć...

Kasia, dzięki pomocy przyjaciół, zaczyna pracę w fundacji, która na swoją siedzibę wybiera zaniedbany, wiekowy dworek wymagający remontu. Nowe obowiązki pochłaniają kobietę do tego stopnia, że może wreszcie przestać obsesyjnie myśleć o pewnym mężczyźnie – zamiast tego jej nowym uzależnieniem staje się zabytkowa budowla. Kasia coraz bardziej pragnie odkryć historię dworku i...

• 2013
  • 2012