Niccolo AmmanitiRonald Anthony Wydawnictwo: Reader's Digest Seria: Książki Wybrane Reader's Digest literatura piękna
Da Vinci code. Lover's lane. Io non ho paura. I'm not scared. Forever year
literatura piękna
Piotr Art, Elżbieta Zychowicz, Robert Sudół, Marcin Stopa
Książki Wybrane Reader's Digest
czteropak

Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Noc jest moją porą; PS Kocham cię; Miasto kości; Okrutny szlak Cecelia Ahern, Michael Connelly, Mary Higgins Clark, Gay Salisbury, Laney Salisbury
7,2
KSIĄŻKI WYBRAN... Cecelia Ahern, Mich...
Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Genewski Szwindel, Zimowy ogród, Sędzia i kat, Mała zmiana Andrew Gross, Kristin Hannah, James Patterson, Sheila Roberts, James Twining
7,1
KSIĄŻKI WYBRAN... Andrew Gross, Krist...
Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Rój; Rok cudów; Córeczka; Kocham tatę Geraldine Brooks, Michael Crichton, Mary Higgins Clark, Alan Titchmarsh
7,1
KSIĄŻKI WYBRAN... Geraldine Brooks, M...
Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Lot ćmy; Gwiazdy prowadzą do domu; Czarny lód; Ucieczka z Edenu Matt Dickinson, Ken Follett, Anne D. LeClaire, Luanne Rice
7,0
KSIĄŻKI WYBRAN... Matt Dickinson, Ken...
Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Zanim się pożegnasz; Dostatnie lata; Łza diabła; Kuzynka Nora Jeffery Deaver, Mary Higgins Clark, Jim Kokoris, Anne Rivers Siddons
7,0
KSIĄŻKI WYBRAN... Jeffery Deaver, Mar...

to pierwsza ksiazka ktora tak mna wstrzasnela

"Zaułek kochanków" ----> ciekawa opowieść romantyczna.
Dodatkowo ciekawy wątek miłości matki do dziecka oraz omówienie jak radzić sobie z przeszłością. Łatwo i szybko się czyta, przyjemna narracja.

Z tych wszystkich książek przeczytałam tylko kod Leonarda da Vinci i zaczęłam Jesienną miłość.

Trochę się zawiodłem, ale kupiłem. No cóż - reklama.

Odnośnie "Zaułka kochanków"

POSIADAM WSZYSTKIE JEGO ps Ale nic nowego jak w to samo ostanich wydaniach np Kod---------da VINCI Czy Anioly i Demony lub Zaginony Symbol

Przeczytana przeze mnie książka to "Zaułek kochanków". Była jedyną historią przedstawioną w całości. Trochę mi się łezki w oczach kręciły. Jak to bywa przy takich romansidełkach ;)

Jeżeli mam być szczera nie wiem czy wstawiać ocenę za całość "zbioru", czy za jego poszczególne elementy? Zakładając osobną ocenę :

1- Kod - Osobiście podobał mi się. Dlaczego? Doceniam książki, w których coś się dzieje: niespodziewane zwroty akcji, ciekawe postacie, intryga którą trzeba rozwiązać plus wątki historyczne , symbolika = gitara :) Warto także wspomnieć, że...

Jeden ze szkiców umieszczony w tejże publikacji nosi tytuł "Nie boję się."

Ja też. Nie boję się... powiedzieć, że ta książka, stety albo i niestety, jest ciężkostrawnym zakalcem.

Ogarnia mnie dojmujący smutek i żałość. Smutek, bo liczyłam na minimum emocji i cień (cień! czy żądam za wiele!?) akcji, przy której będę mogła na chwilę zapomnieć o zbliżającej się fali egzaminów.

...

• Dan Brown
  • Chcę w prezencie
  • 000 - Ekranizacje obejrzane
  • Przeczytane wcześniej...przed 2012
  • Pożyczone od znajomych
  • Kryminał
więcej mniej

Dan Brown KSIĄŻKI WYBRANE: Kod Leonarda da Vinci, Zaułek kochanków, Nie boję się, Pamiętny rok Zobacz więcej