Księga tysiąca i jednej nocy. Tom 3

autor nieznany Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Cykl: Księga tysiąca i jednej nocy (tom 3) klasyka
كِتَاب أَلْف لَيْلَة وَلَيْلَة (kitāb ʾalf layla wa-layla)
1973-01-01
Jerzy Lisowski, Krystyna Skarżyńska-Bocheńska, Jerzy Bogdanowicz, Andrzej Czapkiewicz, Anna Kmietowicz, Władysław Kubiak, Alicja Małecka, Zbigniew Maśka, Anna Miodońska-Susułowa, Krystyna Rapacka-Rościszewska
Państwowy Instytut Wydawniczy
baśnie tysiąca i jednej nocy Szeherazada baśń III
كِتَاب أَلْف لَيْلَة وَلَيْلَة (kitāb ʾalf layla wa-layla)
Księga tysiąca i jednej nocy (tom 3)
klasyka
baśnie tysiąca i jednej nocy Szeherazada baśń III