Ostatni rok III Rzeszy

historia II wojna światowa III Rzesza upadek kapitulacja
historia
83-02-03080-5
historia II wojna światowa III Rzesza upadek kapitulacja

„Ostatni rok III Rzeszy” jest przykładem książki może nie tyle tendencyjnej, co jednostronnej. Szkoda, bo wydawać by się mogło, że wydanie z 1987 roku będzie już wolne od wpływu „jedynej słusznej” linii politycznej tamtego okresu. Sam tytuł też jest mylący, gdyż sugerować mógłby, że zaczynamy w okolicach później wiosny/wczesnego lata 1944 roku, a w rzeczywistości pojawiają...

• Historia Polski i okolic
  • Historyczne
  • Mam
  • Własna biblioteczka
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ostatni rok III Rzeszy