Czarownica Nanga. Baśnie afrykańskie

Okładka książki Czarownica Nanga. Baśnie afrykańskie
Kama Sywor KamandaMiloš Kopták Wydawnictwo: Media Rodzina Seria: Baśnie Świata literatura dziecięca
literatura dziecięca
Baśnie Świata
Media Rodzina
2009-10-01
2009-10-01
Krystyna Kowalczyk
baśnie świata Afryka

więcej Więcej

3 daję jedynie za piękne ilustracje i śliczną okładkę, reszta słabo oj słabooo.
Po pierwsze teksty są beznadziejnie napisane- ciężko z nich cokolwiek zrozumieć i to nie tylko dziecku, ale również dorosłemu. Po drugie epatuje agresją i seksualnością(teksty typu pożądał, pragnął, trwali w miłosnym uścisku- co za debil uznał że to jest temat idealny dla dziecka????)...

Właściwie trudno ocenić mi tę książkę, jest ładnie wydana zapewne, niektóre baśnie były przyjemne, ale wiele z nich, uważam za trudne dla dzieci. Czasami nawet mnie trochę męczyły, a co dopiero dzieciaki. Gwiazdki raczej zawyżone, bo moje dziecko mnie męczy, że cztery to za mało:)

• Afryka
  • Ilustrowane