Kłamstwa

Torill Thorup Wydawnictwo: Elipsa Cykl: Cienie z przeszłości (tom 8) literatura obyczajowa, romans
Løgner
Magdalena Stankiewicz
Elipsa
saga tajemnice nieszczęście miłość
Løgner
Cienie z przeszłości (tom 8)
literatura obyczajowa, romans
Magdalena Stankiewicz
saga tajemnice nieszczęście miłość

Książkę wypożyczyła moja babcia, powiedziała mi, że muszę ją przeczytać. Słuchajcie, ja nie lubię tego typu romansideł , a widząc okładkę myślałam, że jest to jakiś głupi harlequin których nikt nie czyta. Ale z każdą stroną wciagałam się w książkę coraz bardziej i bardziej. Nie bede pisać zbędnie o fabule jest to Poprostu świetna obyczajówka. Według mnie każda młoda...

Znów zaczyna się coś dziać. Jednak da się przeczytać ciąg dalszy.

Na półkach: , , , , , ,

"Kłamstwa" to ósmy tom sagi "Cienie z przeszłości".
Poziom napięcia - ogromny, lektura ciągle podnosi akcję serca Czytelnika i czasem przeraża swoją grozą.
Wraz z kolejnym połkniętym akapitem pojawia się pytanie: "Któż to się tak strasznie uwziął na główną bohaterkę i co się stanie, jeśli nie wydarzy się nic, co by ją uszczęśliwiło?".
I znów nie mogę się wprost doczekać,...

• Saga Cienie z przeszłości
  • 2013
  • Saga "Cienie z przeszłości"
  • Pożyczone od znajomych
  • Wymienię