Stwarzanie świętości. Ślady biologii we wczesnych wierzeniach religijnych

Okładka książki Stwarzanie świętości. Ślady biologii we wczesnych wierzeniach religijnych
Walter Burkert Wydawnictwo: Homini religia
religia
Creation of the Sacred: Tracks of Biology in Early Religions
Homini
2007-01-01
2007-01-01
Lech Trzcionkowski
mitologia wierzenia

Okładka książki Antropologia antyku greckiego. Zagadnienia i wybór tekstów Emile Benveniste, Jacob Burckhardt, Walter Burkert, Claude Calame, Filippo Cassola, Susan Guettel Cole, Derek Collins, James Davidson, Kenneth James Dover, Ken Dowden, Christopher A. Faraone, Françoise Frontisi-Ducroux, Robert Garland, Louis Gernet, Simon Goldhill, Jack Goody, Fritz Graf, Jasper Griffin, Eric A. Havelock, Geoffrey Kirk, Włodzimierz Lengauer, François Lissarrague, Paweł Majewski, Oswyn Murray, James Redfield, Alain Schnapp, Christiane Sourvinou-Inwood, Lech Trzcionkowski, Jean-Pierre Vernant, Henk S. Versnel, Pierre Vidal-Naquet, Ian Watt, Aleksander Wolicki, Marek Węcowski, Edward Zwolski
Ocena 9,0
Antropologia a... Emile Benveniste, J...
Okładka książki Kronos 4 (19)/2011 Orfeusz/Holderin Walter Burkert, Redakcja pisma Kronos
Ocena 5,0
Kronos 4 (19)/... Walter Burkert, Red...