Moje miejsce. Autobiografia

biografia, autobiografia, pamiętnik
978-83-7552-181-8
Aleksandra Zarzycka
siatkówka sport pamiętnik

Kim jest Raul Lozano nie trzeba przedstawiać ,bo to każdyu wie. Cóż mogę powiedzieć o biografii a właściwie autobiografii? Przecudowna książka i podkreślam to z całą mocą:) Napisana książka w przepiękny sposób. Szczerze,prawdziwie i z uczuciem.Takie biografie lubię. Nawiązuje w tej książce do historii swojego kraju ,jak pięknie pokazuje miłość do kraju...

Jako fan siatkówki, oczekiwałem informacji o człowieku, który doprowadził do jednych z największych sukcesów polskiej siatkówki w tamtych czasach.
Mecz Polska - Rosja przeszedł do historii. Od tamtego czasu siatkówka pięła się tylko do góry.
Polecam, dodatkowo ciekawe zdjęcia no i poznajemy historię i życie Wielkiego trenera.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na rynku nie ma zbyt wielu siatkarskich publikacji, ale ta z pewnością jest wyjątkową, bo jest o „małym, wielkim geniuszu z La Platy” jak powiedział o nim Leo Beenhakker.

Pewnie już z wielu z Was, wie o kim będzie mowa. O człowieku, który uszczęśliwił Polskę i dał jej wielki powód do radości i co więcej tknął nowe życie w polską siatkówkę. Autobiografia Raula Lozano „Moje...

Na półkach: , , , , ,

Kim jest Raul Lozano? Kibicom polskiego sportu raczej go przedstawiać nie trzeba, jednak wiadomo, że nie wszyscy się sportem interesują.
Raul Lozano to argentyński trener. Był pierwszym zagranicznym selekcjonerem reprezentacji Polski w siatkówce. To on przyczynił się do "odbudowania" potęgi polskiej siatkówki (byliśmy nią w latach 70. ubiegłego wieku, gdy zdobywaliśmy złoto...

Nie boję się stwierdzić, że Raul Lozano przyczynił się do odrodzenia polskiej siatkówki. Ten człowiek przeprowadził rewolucję w kadrze, nie bał się wyzwań i kontrowersyjnych nieraz decyzji. Pamiętam, jak w środowisku siatkarskim mówiło się o nim: "168 centymetrów naszej dumy". Nie sądzę, by było to przesadzone - polska siatkówka naprawdę wiele mu zawdzięcza.
Dzięki jego...

Autobiografia wspaniałego trenera i człowieka. Polecam wszystkim tym, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o mrocznej historii Argentyny. Gwarantuję, że dowiecie się więcej niż z jakiegokolwiek podręcznika historii.

Książka kapitalna opisuje nie tylko pracę Raula Lozano z naszą reprezentacją ale także jego życie w Argentynie, można poznać trochę historii tego państwa. Polecam ją nie tylko dla fanów siatkówki ale i dla pozostałych

Na półkach: , , , ,

REWELACJA!