Prorok

Frank E. Peretti Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio kryminał, sensacja, thriller
Propeth
Mariusz Stowpiec
Oficyna Wydawnicza Vocatio
horror thriller sensacja Peretti
Propeth
kryminał, sensacja, thriller
Mariusz Stowpiec
horror thriller sensacja Peretti

Polecam wszystkim tą książkę pozytywnie wpływa na czytelnika po jej przeczytaniu.

Przeczytałem kilka powieści Perettiego. Byłem nimi zafascynowany od pierwszej strony (Władcy Ciemności, Synowie Buntu), tu było inaczej. Początek trochę jak zapowiedź przydługiego filmu. Dalej jednak rewelacja.

Polecam

Współczesny świat oparty jest na informacji. Kto ją ma pierwszy, ten ma władzę. Dokonuje się to dziś w ułamkach sekund. Każda stacja telewizyjna stosuje najróżniejsze tricki, by tylko wyprzedzić swoją konkurencje i wystrzelić z kolejnym newsem o chwilę wcześniej niż inni. Jeśli dotyczy to sfery finansów to sekundy decydują o tym, żeby ktoś został milionerem lub stracił...

Na początku wg mi sie nie podobała, ale po przeczytaniu kilku rozdziałow to sie zmienilo. Wciagneła mnie na dobre. tyle lat stała u mnie na półce i nigdy nie wziełam jej, co by przeczytac. dobrze, ze w końcu to zrobiłam, bo ksiązka jest naprawde fajna, ciekawa i interesujaca. polecam

Przepadam!

Jestem fanką prozy F. Perettiego , a to kolejna jego książka, która mnie urzekła. Doskonale łączy on ciekawą fabułę i dynamiczną akcję thrillera z głębokim przekazem.

John Bareth jest prezenterem telewizyjnym. Któregoś dnia przychodzi mu zmierzyć się z Prawdą. Książka w ciekawy sposób obrazuje dylematy tego człowieka i jego zmagania z samym sobą, a także nieprzychylnymi...

• Wymienię
  • 2010