W burzy i mrozie

Tadeusz Piotrowski (himalaista) Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Seria: Naokoło Świata literatura faktu
Wydawnictwo Iskry
alpinizm wspinaczka góry
literatura faktu
Naokoło Świata
alpinizm wspinaczka góry

Jedna z lepszych książek o tego typu tematyce. Książka o pasji, prawdziwym wspinaniu. Bardzo rzeczowe opisy samej wspinaczki oraz piękna gór. Dla zainteresowanych tematyką pozycja obowiązkowa.

Świetna książka o górach, w które idzie się, by je zdobyć. Zrobić coś, czego jeszcze nikt nigdy nie dokonał. Nawet za cenę odmrożonych stóp, nawet po ciemku i w mokrym śpiworze. Piękna opowieść o przyjaźni, w której nie liczy się to, że kumpel z którym dzielę namiot nie mył się od tygodnia ;) Ważne jest to, że kumpel ten wstanie o 5 nad ranem i zbierze śnieg, z którego...

Jedna z najlepszych książek tego autora. Między innymi, to właśnie po jej przeczytaniu "wciągnęła" mnie literatura górska. Polecam, bardzo dobrze się czyta.

Sposób pisania jest bardzo konkretny, nie ma przydługich opisów, czasami jest dowcipnie, czasami poważnie.
Jak dla mnie świetna książka, bardzo dobrze się czyta, wciągająca. Chętnie sięgnę po inne pozycje autora.

• Literatura górska
  • Góry
  • Naokoło Świata
  • Góry
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
  • Seria "Naokolo świata"

Dodaj cytat z książki W burzy i mrozie