Słowa i rzeczy. Archeologia nauk humanistycznych. Tom 1

Okładka książki Słowa i rzeczy. Archeologia nauk humanistycznych. Tom 1
Michel Foucault Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria Seria: Minerwa. Biblioteka Filozofii i Historii Filozofii filozofia, etyka
filozofia, etyka
Minerwa. Biblioteka Filozofii i Historii Filozofii
Mots et les choses
słowo/obraz terytoria
2005-01-01
2005-01-01
Tadeusz Komendant

więcej Więcej

Ostatni rozdział najlepszy. Generalnie historyczny rys biologiczno, ekonomiczno literaturoznawczy...

Będę musiała do niej wrócić - na chwilę obecną jestem za głupia na nią.

Kolejna książka filozoficzna, która nie wyjaśnia całkowicie świata, bo tego oczywiście zrobić się nie da; ale pomaga go zinterpretować i umiejscowić w nim człowieka.

Trudne w szczególe, ale całość zmienia podejście do wszystkiego. Książka przestawiająca tryb pracy umysłu :)

• Filozofia
  • 100 książek wg Le Monde
  • Chcę w prezencie
  • Idee
  • Antropologia
  • Dyplomy/prace/artykuły/referaty

Michel Foucault Słowa i rzeczy. Archeologia nauk humanistycznych. Tom 1 Zobacz więcej