Ewolucja czy egzekucja

Phil Gates Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Monstrrrualna Erudycja literatura młodzieżowa
Renata Kopczewska
Egmont Polska
nauka literatura młodzieżowa humor ewolucja dinozaury
literatura młodzieżowa
Renata Kopczewska
Monstrrrualna Erudycja
nauka literatura młodzieżowa humor ewolucja dinozaury

Trochę bajek o ewolucji, trochę faktycznej wiedzy, tak czy siak, pompować dziecko tymi książeczkami!

Znalazłem karton z książkami w piwnicy, a tam kolejne książki które przeczytałem. Przeczytałem trochę książek w młodości :) . To książka z mojej półki "różności", wrzucam tu te setki książek które przeczytałem w życiu w latach 2000-2019.

Czasem chodzę do bibliotecznego Oddziału dla Dzieci i udaje, że pożyczam dla młodszego rodzeństwa:)
Książki z Monstrrrualnej zakorzeniły we mnie zamiłowanie do nauki i chęć poszerzania mojej wiedzy. Kolejno chciałam być lekarzem, archeologiem, speleologiem, matematykiem, chemikiem i wszystkim o czym są te książki :D
Nieprzerwanie bawią i uczą :)

Czytałem jak byłem dzieckiem, bardzo pozytywne wrażenia, polecam innym dzieciakom.

Jak zachęcić dzieciaki do nauki? Ciekawą propozycją są właśnie książki z serii Monstrrrualna Erudycja. O faktach naukowych autor pisze w zabawny i przystępny sposób. Dobra rozrywka, a przy okazji poszerzenie wiedzy gwarantowane

• Z biblioteki
  • Młodzieżowe
  • Dla dzieci
  • Dzieciństwo
  • Monstrrrualna erudycja

Dodaj cytat z książki Ewolucja czy egzekucja