Mróz

Marcin Ciszewski Wydawnictwo: Ender Cykl: Jakub Tyszkiewicz (tom 1) Seria: WarBook kryminał, sensacja, thriller
Ender
literatura polska powieść
Jakub Tyszkiewicz (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
WarBook
literatura polska powieść

Pierwsze spotkanie z autorem i od razu polubiłem.
Niby kryminał ale z fajnym dodatkiem sensacji.
Polecam. Fajny pomysł z tymi warunkami atmosferycznymi.
Seria składa się z pięciu części. Jeśli będą tak dobre jak mróz to fajna przygoda się szykuje.
Polecam 9/10

Świetna akcja, pełnokrwiści bohaterowie a do tego zima stulecia. Właśnie znalazłam nową ulubioną serię!

Bardzo dobra pozycja dla lubiących książki ze służbami specjalnymi w tle. Minusem jest szybkie przeskakiwanie do kolejnych wątków, a mogły by być bardziej rozwinięte.

Przeczytałem w drodze do i z Wawy. Szybko poszło bo bardzo dobra pozycja. Polecam

Wciągnąłem się! Zarówno wątek kryminalny jak i sam mróz bardzo mocno przykuły uwagę i dobrze ze sobą współgrały. Co prawda po pierwszy tom sięgnąłem nie w pierwszej kolejności, ale w samej lekturze nie przeszkadza to bardzo. Ciekawym jest fakt, że czytając o losach bohaterów człowiek sam się zastanawia, jak odnalazłby się w tych ciekawych warunkach atmosferycznych....

Slabo, nie wiem, czemu jest tak wysoko oceniana. Moja pierwsza powiesc Ciszewskiego, ale pewnie ostatnia..

Fabula miejscami ciekawa, ale opisy tak monotonne, dlugie, nieciekawe, Pretensjonalnie napisana, z oznakami grafomanstwa. No coz, ja nie polecam..

Bardzo ciekawa książka choć tematy polityczne nie są moim konikiem. Osobiście sam element 'mrozu' to dla mnie strzał w dziesiątkę, nadaje historii oryginalności.
W kilku momentach niespodziewanie mnie zbulwersowała, ale to ze względu na krytyczne podejście do mężczyzn.

Każda sytuacja i zwrot akcji jest nieprzewidywalny, i to najbardziej kocham w książkach Ciszewskiego, myślę, że będzie tak czy siak, a tu BUUUM! i totalne zaskoczenie.
Książkę czytałam w najgorsze upały, to był genialny pomysł, tego się nie czyta, to się pożera, nie ma jedzenia, siknia ;) nie ma snu, jest tylko czytanie z wielkim napięciem, uwielbiam :D Ciszewski jest...

Ciekawa i bardzo dobra fabuła, wartka akcja, wzbudzający sympatię główni bohaterowie, satysfakcjonujący finał. Tylko po cholerę ten mróz?

Jak to u Ciszewskiego nie ma nudy. Wartka akcja, ostre jej zwroty, do końca nie wiadomo kto strzelał..... Samo osadzenie fabuły może lekko naciągane i mało prawdopodobne. Ale to płącznie kryminału z politicalfiction daję radę :)

Dyskusje

2 716