Noc wśrod wojowników ninja

Okładka książki Noc wśrod wojowników ninja
Mary Pope Osborne Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Magiczny domek na drzewie [Mamania] (tom 5) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Magiczny domek na drzewie [Mamania] (tom 5)
Night of the Ninjas
Egmont Polska
2003-01-01
2003-01-01
Irena Kubiak, Krzysztof Kubiak
ninja sztuki walki przygoda

więcej Więcej

Ania i Jacek spotkają myszkę Fistaszka i dostaną zadanie uratowania Morgan. Musza znaleźć 4 przedmioty. PIerwszy znajda w dawnej Japonii. Kamień księżycowy. Kim są ninja? Tego dowiecie się z lektury.

tom 5 - Ninja. Już samo to spowodowało, że 5 letni syn był zachwycony. Książkę czytało się miło, a dziecko było bardzo zaciekawione. Polecam

• Z biblioteki
  • Dla dzieci
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Literatura dziecięca
  • Z Martą
  • Książki do kupienia

Dodaj cytat z książki Noc wśrod wojowników ninja