Coming out. Ujawnienie orientacji psychoseksualnej - zaproszenie do dialogu

Okładka książki Coming out. Ujawnienie orientacji psychoseksualnej - zaproszenie do dialogu
Agata Engel-BernatowiczAleksandra Kamińska Wydawnictwo: Anka Zet Studio nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Anka Zet Studio
2005-01-01
2005-01-01
83-922193-0-9
orientacja seksualna homosekualizm coming out

Patronaty LC

Okładka książki Kiedy kobieta kocha kobietę... Album relacji. Alicja Długołęcka, Agata Engel-Bernatowicz, Agnieszka Weseli
Ocena 6,6
Kiedy kobieta ... Alicja Długołęcka,&...

Mogą Ciebie zainteresować

Rzadka książka na polskim rynku, jednak moim zdaniem trochę pominięto w niej biseksualizm i inne mniejszości seksualne traktując je jakby wstęp do zostania osobą homoseksualną. Niemniej jednak mam nadzieję, że tego typu książek będzie się w Polsce pojawiało coraz więcej.

Bardzo ważna i potrzebna publikacja. Chyba pierwsza tego typu w Polsce.

Bardzo ważna i potrzebna publikacja. Chyba pierwsza tego typu w Polsce.

bardzo ważna i potrzebna pozycja

bardzo ważna i potrzebna pozycja

Dodaj cytat z książki Coming out. Ujawnienie orientacji psychoseksualnej - zaproszenie do dialogu