Czadowa czekolada

Okładka książki Czadowa czekolada Alan MacDonald
Okładka książki Czadowa czekolada
Alan MacDonald Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Monstrrrualna Erudycja kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
2002-01-01
832371522X
Małgorzata Fabianowska
jedzenie czekolada ciekawostki

Od ziarenka aż po tabliczkę, od pitej przez Azteków "brudnej szumowiny" do znanych nam dobrze marek batoników, drażetek i czekolad - z duuużym humorem o dziedzinie, która choć może wydawać się banalna, z naukowego punktu widzenia staje się jeszcze smaczniejsza. Ta część od czasu, kiedy przeczytałam ją po raz pierwszy jeszcze jako nastolatka, pozostaje niezmiennie moim absolutnym faworytem pośród całego cyklu.
Uwaga - nie da się czytać bez podgryzania czegoś słodkiego ;)

Druga książka tej serii, która lata temu wpadła mi w ręce w księgarni w Krynicy Górskiej na feriach zimowych i moim zdaniem jedna z najlepszych, najciekawszych i najsłodszych - polecam bez zmrużenia oka! Nie tylko dla młodszych czytelników, choć szczególnie dla nich.

Mmmmniam xD ot, co ;)

Mmmmniam xD ot, co ;)

Cóż mogę o tej książce powiedzieć... jest zwyczajnie apetyczna ;)
Ostrzeżenie dla odchudzających się: nie bierzcie jej do ręki!!!
xD

Cóż mogę o tej książce powiedzieć... jest zwyczajnie apetyczna ;)
Ostrzeżenie dla odchudzających się: nie bierzcie jej do ręki!!!
xD

Gdy czytałam tę książkę, nie miałam w domu ani jednej samotnej kosteczki czekolady. Było ciężko. Polecam więc czytać z odpowiednim zapasem czekolady.

• Młodzieżowe
  • Monstrrrualna Erudycja
  • Samodzielne - przeczytane

Dodaj cytat z książki Czadowa czekolada