Kup teraz - 1 oferta w cenie od 19.55 zł do 19.55 zł

2002-01-01
Julian Rogoziński
literatura francuska opowiadania

Dobra literatura faktu.

Po przeczytaniu dwóch zdań niezwłocznie zostałam małym chłopcem co leży w łóżku i czyta a jego łóżko jest amazońskim czółnem, i błockiem okopów, i więzieniem dla żołnierzy Legii Cudzoziemskiej, i paryskim bulwarem, i zakurzoną drogą dzikiego zachodu.
Miłe i niesmutne opowiastki bez śladu neurastenii o świecie w którym dla każdego znajdzie się miejsce.

Talent gawędziarski w kilku odsłonach. Umiejętność dzielenia się wrażeniami, lekkość wypowiedzi, zaskakujące pointy i różnorodna tematyka.

• Nike
  • Literatura francuska
  • GLOWY WAWELSKIE
  • Nowele/Opowiadania
  • 2020
  • PS-przeczytane
  • 2018

Dodaj cytat z książki Historie prawdziwe