Złota dziewczyna

Okładka książki Złota dziewczyna
Simon GandolfiAlistair MacLean Wydawnictwo: Prima Cykl: Złota dziewczyna (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Złota dziewczyna (tom 1)
Golden girl
Prima
1992-01-01
1992-01-01
Juliusz Garztecki
literatura współczesna literatura angielska XX wiek powieść sensacja

Okładka książki Na celowniku Alistair MacLean, Hugh Miller
Ocena 6,3
Na celowniku Alistair MacLean, H...
więcej Więcej

Pomysł na fabułę dobry , książka wysoce przeciętna, miejscami słaba. Czyta się ciężko z powodu częstych i długich czasami zniechecajacych dluzyzn w opisach . Pierwsza część beznadziejna . Książkę ratuje druga część. Do tego fatalne tłumaczenie. Czasami trzeba zastanawiać się nad sensem zdań czy nawet poszczególnych słów.

Spoko

Dobre pomysły, znajomość realiów, dobre, jak na naśladowcę pisarza.
Mnie wciągnęła fabuła, zwroty akcji trzymają w napięciu.

Kiepska książka. Nie polecam. Z pewnością jest dużo ciekawszych tytułów. Przeczytałem książkę całą, choć kilka razy miałem ochotę przerwać jej czytanie.

• Kryminał
  • Alistair MacLean
  • Biblioteka nr 13
  • Alistair MacLean
  • 3Sypialnia 7B
  • Mam, czeka w kolejce

Dodaj cytat z książki Złota dziewczyna