Czarna książeczka budowania kontaktów

Okładka książki Czarna książeczka budowania kontaktów Jeffrey Gitomer
Okładka książki Czarna książeczka budowania kontaktów
Jeffrey Gitomer Wydawnictwo: biznes, finanse
biznes, finanse
Little Black Book of Connections: 6.5 Assets for Networking Your Way to Rich Relationships
2006-01-01
2006-01-01
Marta Snopek
budowanie kontaków Paulinianum biznes relacje biznesowe

Konkretna książka z praktycznymi poradami dotyczącymi budowania kontaktów z ludźmi. Przyjemnie i szybko się czyta ze względu na formę (różna czcionka i różnego rodzaju wstawki). Poziom przedstawionej wiedzy raczej dotyczy podstawowych aspektów w tej dziedzinie.

Czarna książeczka jest doskonałym podręcznikiem nawiązywania kontaktów oraz zarządzania nimi. Pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie: kogo chciałbyś znać, a jeszcze go nie poznałeś oraz nauczy jak te zaległości nadrobić.

Polecam wszystkim! Doskonała pozycja.

Polecam wszystkim! Doskonała pozycja.

Słaba książka napisana przez sprzedawcę. Gitomer wie jak zarobić na sprzedaży książek, ale treść ma niską wartość merytoryczną

Ciekawa książka o budowaniu kontaktów, rozwijaniu umiejętności uwalniania potencjału.
Ilu przyjaciołom, znajomym, wpływowym pomogłeś??
Jeśli myślisz tylko o sobie, nie zajdziesz daleko w biznesie!!
Polecam wszystkim ambitnym i śmiałym!!

Ilu przyjaciołom, znajomym, wpływowym pomogłeś??
Jeśli myślisz tylko o sobie, nie zajdziesz daleko w biznesie!!
Polecam wszystkim ambitnym i śmiałym!!

• Efektywność osobista
  • NASZ KSIĘGOZBIÓR DOMOWY
  • Inne
  • Biznes
  • DO KUPIENIA

Dodaj cytat z książki Czarna książeczka budowania kontaktów