Chłopiec z latawcem

Khaled Hosseini literatura piękna 408 str.
The kite runner

Porównaj ceny i

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Afgańska przypowieść

58 Link do recenzji

Piękna książka. Od połowy płakałam. Trudno mi o niej pisać. Bardzo polecam:-)

100 książek, które trzeba przeczytać przed śmiercią.
nr.18, 2019
👍Arcydzieło👍

Piękna i poruszająca uczucia książka ❤️ To ta pozycja, po której muszę zrobić przerwę w czytaniu bo każda kolejna książka wydaje się być niewystarczająco dobra.. Tym razem jednak nie mogę wytrzymać i biegnę po " tysiąc wspaniałych słońc".

Niezwykle wzruszająca. Czytałam i płakałam. Piękna i bardzo mądra opowieść o odwadze, dojrzewaniu i spełnianiu oczekiwań by na końcu zrozumieć kim się jest i było przez całe życie.

Chłopiec z latawcem... Ta pozycja od wielu miesięcy była zapisana na mojej liście i non stop odkładana na później. Jakie było moje zdziwienie, gdy zorientowałam się, że wcale nie jest tak łatwo ją dostać, a z końcem stycznia będzie znów "świeżo" wydana...
Ta książka jest fenomenalna, a opowieść nietuzinkowa. Ją się nie czyta, ją się dosłownie chłonie, strona po stronie. Nie...

Książka,tak samo wspaniała jak film. Czyta się jednym tchem.

Fenomenalna

Powieść wzruszająca, przejmująca, chociaż też momentami dramatyczna. Trudna w czytaniu ze względu na akty przemocy, łatwa ze względu na styl. Mnie wciągnęła.

Piękna, cudowna powieść o miłości, tragedii i wierności. Autor przenosi nas w niesamowity świat bliskiego wschodu i pozwala wraz z głównym bohaterem przechodzić jego przemianę. Książka powinna trafić do kanonu lektur szkolnych !

cudowna, poruszająca do głębi..

Dyskusje

9 551