Solanin #2

Solanin (tom 2)
komiksy
Radosław Bolałek
komiks manga dorastanie

Opinia zbiorcza dla całości.

Ślicznie narysowany tygiel emocjonalny, który kopie dokładnie tam gdzie powinien. Bardzo życiowe to wszystko i pomimo czarno-białej oprawy przedstawia całe spektrum kolorów jakie natrafiają młodzi dorośli na początku swojej drogi. Co zatem to nie gra? Punkt wyjściowy do tomu drugiego czyli końcówka pierwszego. Jest tam straszliwe leniwe...

I to jest coś! Emocje targają, a na koniec eksploduje kilka wybitnych plansz z koncertu. Doceniam. Jako nie-fan mangi.

Genialna historia, bardzo prawdziwa i życiowa :) Polecam serdecznie! Przedstawia życie młodych ludzi w Japonii, oraz to jak nieprzewidywalne potrafi być.

• Manga
  • Mangi