Córka Dziwki

2005-01-01
2005-01-01
Maria Gołębiewska-Bijak

więcej Więcej

Tytuł i opis książki przyciągnął mnie do sięgnięcie po nią. Bardzo się zawiodłam, ciężko się czyta. Fabuła też pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam- strata czasu!

Bardzo dobra książka, od początku do końca. Polecam

Książka z całą pewnością prawdziwa i bolesna w swojej prawdzie.

Książka nie wywarła na mnie żadnej pozytywnej reakcji. Jak dla mnie mogłaby wcale nie powstać. Dlaczego?
A no dlatego że brak w niej jakichkolwiek uczuć, książka opiera się głównie na seksie. Książkę doczytałam do polowy dlatego bo działa na mnie jak pesymistyczny środek, a nie lubię się tak czuć.
Nie polecam, nie zachęcam, książka ewidentnie jest do D...y.
Oczywiście moja...

Zaczęłam czytać tylko ze względu na tytuł.
nie polecam

Niesamowicie poruszająca historia o kobietach, ich relacjach z mężczyznami i innymi kobietami, ich sposobach na życie, karierę, miłość. Bohaterki o zupełnie odmiennych charakterach, walczące o tych samych mężczyzn. Chcą niszczyć tabu, jednak każda po swojemu. Ciekawie poprowadzony wątek wielkich korporacji, wielkich pieniędzy, wielkich przekrętów. Córka dziwki ma naprawdę...

Są tytuły książek, które już od początku rodzą w nas pewne oczekiwania. Ba, wręcz budzą pewność, że doskonale wiemy, o czym dana powieść będzie. Jednak po raz kolejny przekonałam się, że nie wszystko jest tak oczywiste, jak mogłoby się zdawać. Użycie w tytule słowa, które ma tak silnie pejoratywny wydźwięk, wcale nie oznacza, że powieść będzie wulgarna. Po lekturze "Rzeczy...

Książka, która uczy dążenia do celu. Czy w dobry sposób? Każdy sam musi to stwierdzić. :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta książka mówi, że nie da się uciec od przeszłości...ona odciska na człowieku piętno i wraca do nas w dorosłym życiu, nawet jeśli tego nie chcemy. Ciekawa. Polecam!

• 2014
  • Biblioteka
  • Utrwalone dagerotypy a stereotypy
  • Na mojej półce
  • Bardzo, bardzo chcę przeczytać!
  • Książki z odzysku- Niechciane - Odratowane