Nieświęty Graal

Anthony Horowitz Wydawnictwo: Amber Cykl: Upiorna szkoła (tom 2) Seria: Książki Super literatura dziecięca
The Unholy Grail
literatura dziecięca
Anna Kołyszko
Książki Super
szkoła czarodzieje

To druga część książki "Upiorna Szkoła". Fajna książka dla nastolatków!!!

Troche irytowało mnie dużo szczegółów praktycznie identycznych jak w Harrym Potterze. Ale że Nieświęty Graal był dużo wcześniej to nie czepiam się. Całkiem ok.

Nie była to jakaś zachwycająca książka, ale dosyć ciekawa. Typowe - dwoje wrogów walczy ze sobą, aby któryś z nich mógł cos zrobić. Przy okazji pogrązyć przegranego w rozpaczy. Jednak nie spodziewałam się, że jednemu i drugiemu odbiorą Nieświętego Graala przy okazji chcąc zabić ich. To pochłonęło mnie do dalszego czytania. Tak to polecam. ;)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Fantasy
  • Młodzieżowe