Biesiada lichwiarza

Okładka książki Biesiada lichwiarza
Dana Dumitriu Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Proza Współczesna literatura piękna
literatura piękna
Proza Współczesna
Masa zarafului
Państwowy Instytut Wydawniczy
1975-01-01
1975-01-01
Irena Harasimowicz

Opowieść o ludziach będących ze sobą w koligacjach rodzinnych, których doświadczyła samobójcza śmierć, jednego z nich. Osamotnienie i stany psychiczne z tym związane, w charakterystykach poszczególnych członków rodziny,nie dają się niczym ujarzmić i prowadzone między nimi dialogi są typowymi gierkami, pogrążającymi ich w izolacji.

• SERIA - proza współczesna PIW
  • Poszukuję
  • Posiadamy
  • Nie mam

Dodaj cytat z książki Biesiada lichwiarza