Ograbiony naród. Rozmowy z intelektualistami białoruskimi

Okładka książki Ograbiony naród. Rozmowy z intelektualistami białoruskimi
Andrzej BrzezieckiMałgorzata Nocuń Wydawnictwo: KEW reportaż
reportaż
KEW
2008-01-01
2008-01-01
978-83-89185-95-2
polityka stosunki międzynarodowe wywiad publicystyka historia świata Europa Wschodnia Białoruś

Patronaty LC

Okładka książki Łukaszenka. Niedoszły car Rosji Andrzej Brzeziecki, Małgorzata Nocuń
Ocena 6,9
Łukaszenka. Ni... Andrzej Brzeziecki,...
Okładka książki Znak nr 756 Waldemar Bawołek, Andrzej Brzeziecki, Bartłomiej Dobroczyński, Barbara Klicka, Dominika Kozłowska, Angelika Kuźniak, Paweł Marczewski, Redakcja miesięcznika Znak
Ocena 7,3
Znak nr 756 Waldemar Bawołek, A...

Mogą Ciebie zainteresować

trochę rozczarowująca. może to wina dziennikarzy prowadzących te rozmowy. kolejne rozmowy nie wnoszą nowych punktów widzenia, powtarzają. te. samą. wątki i opinie.

Dodaj cytat z książki Ograbiony naród. Rozmowy z intelektualistami białoruskimi