Świat Magii Czarownic

Okładka książki Świat Magii Czarownic Andre Norton
Okładka książki Świat Magii Czarownic
Andre Norton Wydawnictwo: Pomorze Seria: Świat Czarownic fantasy, science fiction
Świat Czarownic
Spell of the Witch World, Lore of the Witch World
Pomorze
1990-01-01
1990-01-01
Jarosław Kotarski

Okładka książki Czarny Gryf Larry Dixon, Mercedes Lackey
Czarny Gryf Larry Dixon, Merced...
Okładka książki Zguba elfów Mercedes Lackey, Andre Norton
Zguba elfów Mercedes Lackey, An...
Okładka książki Elfia krew Mercedes Lackey, Andre Norton
Elfia krew Mercedes Lackey, An...

2020

2020

Kolejny tom lubianej przez mnie sagi, już nie wyczekiwany. Jednak przeczytać trzeba i nie ma czego żałować. Literatura rozrywkowa pierwsza klasa, dla fanów z wyobraźnią:) Jednak wracać nie ma po co.

Książkę darzę wielkim sentymentem, bo było to moje pierwsze zetknięcie z fantasy wiele lat temu i właśnie dzięki niej literatura fantastyczna jest moją ulubioną :)

Twórczość Andre Norton to moja "młodzieńcza miłość". Mam do niej ogromną słabość i w ciemno sięgam po wszystko, co jest przez nią napisane lub jest nawiązaniem do jej utworów. A ten tom opowiadań bardzo przyjemnie mi się czytało. Podziwiam świat, który wykreowała autorka, jego złożoność i to jak świetnie jego poszczególne elementy się ze sobą łączą. Można na te opowiadania patrzeć po prostu jak na bajki, w których dobro zwycięża ze złem. Ale dla mnie to przede wszystkim historie o tym, jak należy szukać siły przede wszystkim w sobie, ale też nie bać się prosić o pomoc.

Jedno z opowiadań mnie nie zajęło, reszta w porządku.

Jedno z opowiadań mnie nie zajęło, reszta w porządku.

• Mam
  • Serie fantasy - Na Ekranie