Tryptyk warszawski

Edward Kołodziejczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej historia
Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
historia historia Polski II wojna światowa Powstanie Warszawskie Warszawa wysiedlenie ludność cywilna
historia
1984-01-01

Książka niestety mało znana i zdaje się skazana na zapomnienie w imię konstruowania społeczeństwa ponowoczesnego. Ta książka jest świadectwem cierpienia i powinna być lekturą obowiązkową, aby pojąć ogrom bestialstwa jakiego doznali Polacy w czasie II wojny światowej.
Nie wolno zapomnieć, że Polska poniosła największe straty osobowe wskutek polityki eksterminacji...

• Plany biblioteczne
  • Smutno, źle i niewesoło
  • 2020
  • Historia Polski i okolic
  • Historia, historia, historia!
  • Powstanie Warszawskie 1944🇵🇱

Dodaj cytat z książki Tryptyk warszawski