Ród Maia

José Maria Eça de Queirós Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Literatura Iberyjska literatura piękna
Os Maias
literatura piękna
Krystyna Chabasińska, Wojciech Chabasiński
Literatura Iberyjska
Ród Maia de Queirós literatura portugalska

Trudno mi tą książkę ocenić. Czytało mi się ją całkiem długo, choćby przez dość drobiazgowe opisy, ale z drugiej strony to właśnie one dodawały smaczku całej opowieści. Jeżeli ktoś lubi poczytać o drobnych intrygach, romansach i życiu portugalskiej inteligencji - jak najbardziej powinien sięgnąć po tą pozycję.

• Plany biblioteczne
  • Seria: Literatura iberyjska