Życie intymno-emocjonalne osób starszych

Agata Kowgier Wydawnictwo: Impuls nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7587-488-4
Impuls
gerontologia ludzie starsi psychologia socjologia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7587-488-4
gerontologia ludzie starsi psychologia socjologia

Książka stanowi interesującą pozycję z racji tego, że podejmuje temat nieco zaniedbany i stanowiący tabu. Tytuł jednak sugeruje, że badane będą osoby starsze, tymczasem otrzymujemy zapis badań poglądów 100 studentów zrealizowany w ramach pracy magisterskiej.
Autorka bardzo solidnie przygotowała się do części teoretycznej pracy, skutkiem czego pierwszą (teoretyczną) część...

Dyskusje

• Psychologia
  • Oddałam, wymieniłam, sprzedałam...
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Życie intymno-emocjonalne osób starszych