Księga żałoby i śmierci

Mirosław LenartMarian Wańczowski Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM popularnonaukowa
83-900948-2-7
Oficyna Wydawnicza RYTM
śmierć umieranie
popularnonaukowa
83-900948-2-7
śmierć umieranie

Jestem lekko rozczarowana samym doborem haseł. Bardzo ogólnikowe i potraktowane wybiórczo, brak kilku ważnych dla tej tematyki.

Recenzja nietypowa, jak to to, co zazwyczaj dzieje się na Papierowym Mordercy, bo nie dotycząca powieści, ale leksykonu. Jak się okazuje, również śmierć ma swoje leksykony, które mogą zainteresować miłośników kryminałów. "Księgę żałoby i śmierci" otrzymałam w prezencie kilka lat temu i z powodzeniem zastąpiła ona czytany niejednokrotnie na wyrywki przed snem "Słownik...

Przerażające, genialne, niepokojące - księga wiedzy o sprawach ostatecznych, bez której nigdy nie powstałoby "Decathexis"

• Mity i legendy
  • 2018
  • Malowane na fioletowo - Studia, literatura naukowa, teoria literatury
  • Literatura Słowian zachodnich
  • Kulturoznawstwo/głównie fragmenty
  • Znajdziesz mnie w... MBP

Dodaj cytat z książki Księga żałoby i śmierci