Raj poprawiony. Nowy wspaniały świat

Okładka książki Raj poprawiony. Nowy wspaniały świat
Lee Silver Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Na ścieżkach nauki nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Na ścieżkach nauki
Remaking Eden
Prószyński i S-ka
2002-05-13
2002-05-13
genetyka klonowanie nauka Na Ścieżkach Nauki

więcej Więcej

Tematyka bardzo ciekawa tylko szkoda, że autor zbytnio rozwodził się na poszczególne tematy. Jak dla mnie książka mogła być przynajmniej dwa razy (minimum!) krótsza a nadal można było przekazać tę samą wiedzę.

• Biologia
  • Do kupienia