Klon: Dolly była pierwsza

Okładka książki Klon: Dolly była pierwsza
Gina Kolata Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Na ścieżkach nauki nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Na ścieżkach nauki
Clon: The Road to Dolly, and the Path Ahead
Prószyński i S-ka
2000-01-01
2000-01-01
Magdalena Kawalec
klon dolly klonowanie

więcej Więcej

Klonowanie to bardzo ciekawe zagadnienie, nie tylko z punktu widzenia biologicznego, ale również etycznego. Autorka książki prezentuje chronologicznie postępy w dziedzinie klonowania oraz argumenty, zarówno te za, jak i te przeciw. Interesująca książka, ale ja bym chętnie poczytała o większej ilości eksperymentów.

• Na ścieżkach nauki
  • Seria: Na ścieżkach nauki