Cisi myśliwi

Gaylord T. M. KelshallDwight R. Messimer Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Finna Seria: Seria z kotwiczką [FINNA] historia
Silent hunters
historia
Marek Kryształowicz
Seria z kotwiczką [FINNA]
militaria u-booty historia kotwiczka

Zbiór kilku tekstów głównie kreślących sylwetki dowódców U-bootów w czasie wojny. Dla mnie najciekawszy jest rozdział dot. "Peleusa" i dowódcy U-852 Heinza Ecka, który jako jedyny dowódca niemieckich okrętów podwodnych został uznany za zbrodniarza wojennego i skazany na śmierć.

• Historia
  • Marynistyka
  • II wojna światowa
  • Z kotwiczką - seria
  • Seria z kotwiczką
  • Morskie

Dodaj cytat z książki Cisi myśliwi