Czarodziejka z Księżyca t. 3

Naoko Takeuchi Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: Czarodziejka z Księżyca (tom 3) komiksy
Bishoujo Senshi Sailor Moon
Data 1. wydania:
2012-01-17
Robert Korzeniewski
J.P. Fantastica
akcja czarodziejki fantasy romans siły nadprzyrodzone shoujo manga
Bishoujo Senshi Sailor Moon
Czarodziejka z Księżyca (tom 3)
komiksy
Robert Korzeniewski
akcja czarodziejki fantasy romans siły nadprzyrodzone shoujo manga

Ledwo jeden wróg został pokonany, a kolejny jest już na horyzoncie. Czy i tym razem czarodziejki pokonają zło?

Na półkach: , , , ,

Wow! Wow! Wow!
Ale trzyma w napięciu!
Wartka akcja, wszystko super.
Bardzo mi się podobał ten tom.
Prawie jak końcówka sezonu pierwszego.
Ciekawa jestem, co dalej ;).
Gorąco polecam ! ! ! <3

Czarodziejki wybierają się na księżyc, żeby w ruinach dawnego królestwa odzyskać pamięć i zrozumieć, co się dzieje. Tymczasem wrogowie postanawiają wykorzystać Momoru do pokonania wojowniczek...

Kultowej mangi ciąg dalszy i każdy, kto nie rozumie fenomenu Czarodziejek, po przeczytaniu ich przygód, stanie się bez dwóch zdań fanem. Wprawdzie akcja pędzi tu dużo szybciej niż...

Mamoruś <3 dlaczego w anime nie był taki jak jest tu ..
bardziej czuły

"Czarodziejka z Księżyca" to jedna z najpopularniejszych mang japońskich, uwielbiana przez czytelników na całym świecie (nie wyłączając mnie !). Historia opowiedziana w mandze różni się od tej opowiedzianej w anime, bo przede wszystkim jest krótsza - manga ma 18 tomów, zaś anime liczy 200 normalnych odcinków, 3 specialne i 3 kinówki.

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim...

Moje ukochane anime z dzieciństwa oraz manga, którą bardzo szybko połknęłam w zaledwie kilka tygodni. Niesamowita akcja, idealne postacie czy zabawne dopiski autorki, to tylko niektóre zalety komiksu, których jest znacznie więcej.
Chociaż tłumaczenie zawiera błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a czcionka czasami jest większa niż powinna, to nie mogę...

cool;)

Akcja dzieje się bardzo szybko i chaotycznie, mimo to mistrzowskie rysunki i śmieszne wtrącenia autorki nadają atrakcyjności. Idealna dla każdego fana.

• Manga
  • Mangi