Jak usuwać seplenienie i inne wady wymowy

Danuta AntosGenowefa Demel Wydawnictwo: WSiP poradniki
WSiP
Logopedia teoria mowa terapia logopedyczna
poradniki
Logopedia teoria mowa terapia logopedyczna

Pozycję tę trzeba przeczytać kilka razy. Nie dlatego ,że jest ona bardzo trudna, ale dla tego,że zawiera bardzo wiele metod wywoływania poszczególnych głosek o których alb osię nie pamięta albo porostu się nie wie. Ponad to jest tam cały spis słów przypisanych konkretnej głosce. Jest to bardzo ważne gdyż w biegu bardzo często nie można wymyślić potrzebnego słowa.

• Studia
  • Logopedia
  • TEMAT: Medycyna i zdrowie
  • Metodyka i dydaktyka
  • LOGOPEDIA
  • TEMAT: Filologia polska
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Jak usuwać seplenienie i inne wady wymowy