Jak usuwać seplenienie i inne wady wymowy

Okładka książki Jak usuwać seplenienie i inne wady wymowy
Danuta AntosGenowefa Demel Wydawnictwo: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne poradniki
poradniki
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
1967-01-01
1967-01-01
Logopedia teoria mowa terapia logopedyczna

Pozycję tę trzeba przeczytać kilka razy. Nie dlatego ,że jest ona bardzo trudna, ale dla tego,że zawiera bardzo wiele metod wywoływania poszczególnych głosek o których alb osię nie pamięta albo porostu się nie wie. Ponad to jest tam cały spis słów przypisanych konkretnej głosce. Jest to bardzo ważne gdyż w biegu bardzo często nie można wymyślić potrzebnego słowa.

Dodaj cytat z książki Jak usuwać seplenienie i inne wady wymowy