The Undead Next Door

Okładka książki The Undead Next Door Kerrelyn Sparks
Okładka książki The Undead Next Door
Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Miłość na kołku (tom 4) fantasy, science fiction
Miłość na kołku (tom 4)
HarperCollins
2008-01-01
2008-01-01
978-0-06-111845-6

Im więcej się czyta książki Pani Kerrelyn Sparks, tym więcej się poznaje i jest się ciekawym kolejnych przygód.
To następna świetna pozycja, kolejna szczęśliwa para - tym razem znowu pomiędzy człowiekiem a wampirem. Strasznie podobają mi się wzmianki o byłych bohaterach pierwszoplanowych o Angusie i Emmie (bo to moja ulubiona para) a także o Shannie i Romanie. To co wydarzyło się na końcu sprawiło, że muszę sięgnąć po 5 część o przygodach tym razem Iana - a on miał swoje miejsce w części 4, gdzie mogliśmy go trochę bardziej poznać z zwłaszcza jego kompleks "młodego wyglądu". Trochę zabrakło mi Darcy i Austina z części 2, chociaż ta para najmniej przypadła mi do gustu fajnie by było spotkać "starych znajomych".
Słowami końca bardzo polecam tą serię <3

Jak dotąd najlepsza część.

Jak dotąd najlepsza część.

Ten tom bardzo mnie ciekawił, bo postać Jean-Luca spodobała mi się od samego początku.
Mimo, że wszystkich bohaterów tej części polubiłam to z fabułą miałam pewien problem. Miałam wrażenie, że jest starsznie rozciągnięta, dosyć często bardzo mi się dłużyło i zaczynało nudzić. Jak akcja nabierała tempa to zaraz znowu stopowała. Pod koniec dopiero bardziej się rozkręciło, ale długo czekałam na ostateczne starcie, a prawie nic z tego nie dostałam. Ledwo się zaczęło i od razu skończyło. To mnie mocno rozczarowało.
Ale są dwa plusy tej części: Phil, który mam nadzieję urozmaici kolejne tomy i pojawi się więcej jemu podobnych oraz sceny z karaluchem, na których mocno się ubawiłam.

Dla mnie jak na razie najnudniejsza z całej serii. Mało się dzieje.

Dla mnie jak na razie najnudniejsza z całej serii. Mało się dzieje.

miło szybko i przyjemnie

miło szybko i przyjemnie

Świetna

Świetna

Romansik na popołudnie. Przewidywalny, ale z humorem. Troszkę przygód, wyjątkowy Jean-Luc Echarpe i zwyczajna Heather. Wrogowie, przyjaciele, zauroczenie, bariery i spełnianie marzeń. Lekko, szybko i przyjemnie, dla poszukujących erotycznego dreszczyku i odcięcia się od świata codziennego. Strumyk emocji i trochę uśmiechu.

Cała seria Miłość na kołku, jest dziecinna, przewidywalna i uwłaczająca inteligencji dorosłego czytelnika. A jednak ma w sobie coś , co przyciąga i sprawia, ze sięgam po następne tomy. Historia Echarpe’a i Heter nic nowego nie wniosła do serii, ale jak zwykle czytało się szybko i przyjemnie.

Kto powiedział, że wampir nie może dyktować mody? Jean-Luc przeszedł w swoim 500letnim życiu sporo. Po drodze jednak pomylił honor ze strachem, co właśnie uświadomi mu Heather...

Ona uważa, że on ma sporo wad, przede wszystkim jest uparty jak osioł oraz przystojny. Zbyt przystojny. W końcu odkrywa też tę najważniejszą tajemnicę. jednak zdecydowanie jest już za późno...

Spora dawką humoru! uwielbiam hiszpańską nianię, a może jednak Cygankę? Autorka śmiało mogłaby pokusić się o spisanie jej historii w osobnej książce.
Czyta się lekko, płynnie i szybko. Polecam dla fanów wątku wampirycznego.

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..

• Wampiry