Samolot myśliwski PZL P-24

Jerzy Domański Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej Seria: Typy Broni i Uzbrojenia technika
Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
Lotnictwo samolot myśliwiec
technika
Typy Broni i Uzbrojenia
Lotnictwo samolot myśliwiec

Bardzo dobrze opisany samolot PZL P-24 , według mnie chyba najbardziej niedoceniona maszyna międzywojnia, będąca prawdziwym szlagierem eksportowym. Tak, przed drugą wojną Polska była znaczącym producentem bardzo dobrej jakościowo broni - w tym samolotów. Ciekawe opisy - brać i czytać.

• Lotnictwo
  • Historia