ROZWIŃ ZWIŃ

Małgorzata Tkaczyk
Jane Austen Emma romans

więcej Więcej

2096

Przypadkiem odkryłam tą dziwną kontynuację i mimo, że "Emma" Austen wykończyła mnie psychicznie to nie byłabym sobą gdybym nie przeczytała wszystkiego skoro już jestem w temacie :D
Ta książka jest dużo bardziej dynamiczna, ale też o niczym w sumie, zachowane "O Mój Boże", "stworzenia" do tego wątek kryminalny :D i koniec.

Tragedia, nie polecam nikomu.

Ojej i jeszcze raz ojej. Nie wiem, kogo potępiać bardziej, autorkę czy kogoś odpowiedzialnego za korektę (choć pewnie, żeby jakoś to było, korektor musiałby sparafrazować całość książki). Wymienianie nazwiska Jane Austin na okładce zakrawa na kpinę. Styl jest żaden. Fabuła mętna w szczegółach, wątki poplątane i mało wiarygodne. Nawet cienia finezji, ironicznego humoru i...

• Jane Austen
  • Epoka georgiańska
  • 2014r.
  • LGBTQIA+
  • Jane Austen
  • Retelling
  • Jane Austen żałuje, że ma naśladowców

Dodaj cytat z książki Zakochana Emma