Szatan istnieje naprawdę. Największy wróg człowieka

Bonifacius Günther CCD Wydawnictwo: Arka religia
Arka
zło katolicyzm teologia
religia
zło katolicyzm teologia

Książka wstrząsająca,ale to jest wstrząs, który wprowadza pokój. Zmienia Twoje myślenie o Kościele i o naszej szarej codzienności.
Pomaga spojrzeć na siebie z perspektywy wieczności.

Porusza najtrudniejsze tematy w sposób uczciwy.
Można wierzyć lub nie.
Osobiście jestem przekonana ( a mówi mi to intuicja, doświadczenie życiowe i przekaz rodzinny) że to, co tu zostało...

Wiele książek przeczytałam 10 lat temu i więcej: niektóre pamiętam idealnie, inne mniej, inne prawie wcale. Z tej pamiętam tylko tyle, że z tydzień / dwa byłam pod jej silnym wrażeniem.

Nie można przejść obojętnie obok tej książki.

• Religia
  • Teologia, religia, wierzenia, mitologie, krytyczna analiza, religioznawstwo, świadectwa wiary, pisma mistyczne, ufolodzy, sekty, masoneria
  • WYMIENIĘ - MAM
  • +