Głęboki kosmos

Stanisław Stefański Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza fantastyka, fantasy, science fiction
83-03-02245-8
Krajowa Agencja Wydawnicza
fantastyka, fantasy, science fiction
83-03-02245-8

Oldschoolowe science-fiction, dziś może być odbierane trudniej i przez to oceniane niżej, niż kiedyś. Mi się jednak podobała, choć nie jest to powieść wybitna, aczkolwiek ma momenty ;)

Do połowy książki przedzieramy się przez gąszcz terminów astronawigacyjnych i wzajemnych układów między stacjami badawczymi na Ziemi i reszcie naszego układu sł. Wbrew pozorom gąszcz przystępny i klarowny.
Jest XXVI w. Pobliskie gwiazdozbiory zbadano,ale istot rozumnych na nich brak. Wynalazki jednak robią swoje i przez hiperprzestrzeń udaje się docierać wgłąb galaktyki nie...

• Fantastyka
  • Science Fiction
  • SF, Fantasy i Horror
  • 2. Nie chcę czytać lecz posiadam
  • B) S-F
  • 1. Posiadam

Dodaj cytat z książki Głęboki kosmos