Ghost Hunter, Światło, które zabija

978-83-60894-97-2
Magdalena Jatowska
Ian Duchy Fantastyka

więcej Więcej

Jeżeli,to miało.Mnie przestraszyć,to się nie udało.Książka,nudna i czytana na siłę.
Jedynie,to co było w Japonii,było ciekawe.

"Otwarto bramy piekieł, moi przyjaciele. Ale przy pomocy nie nagich dziewic i krwi pozbawionych głów kurcząt, lecz fizyki."

Otóż to moi mili, nasza ciekawość i chęć odkrycia nieodkrytego kiedyś sprowadzi na nas zagładę. Zwłaszcza, gdy zupełnie przypadkiem otworzymy drzwi do świata istot, które niekoniecznie będą zainteresowane nawiązaniem przyjacielskich stosunków z naszym...

Nie wiem jakim cudem ja przeczytałam tych kilkaset stron, bo wszystko w tej książce było takie nijakie, zagmatwane, poplątane i bez akcji. Zwyczajnie szybko się ją czyta a dopiero na koniec książki są jakieś nawiązania do tego,że każda osobna historia tych bohaterów gdzieś się spotka, oczywiście w 2 części, choć nie wiem czy po nią sięgnę...

Całkiem interesującą książka. Autor pozostawia na końcu pewien niedosyt, być może, pragnąc zachęcić nas do przeczytania kolejnych książek. Czekam na ciąg dalszy.

Mi sie tam podoba . Lubię taki rodzaj książek . :)

Książka średnia.
Bohaterowie i ich przygody ze złymi duchami nie przypadli mi do gustu.
Autor nie wyjaśnił powiązania trzech sytuacji; losy ich są jak gdyby urwane i nie do końca wyjaśnione.
Nie mogę napisać, że książka była bardzo zła, jednakże coś mi w niej zabrakło.
Nie wiem, może wynika to z tego, że książki fantasy chyba nie są jednak dla mnie.

Szczerze mówiąc po tytule spodziewałam się czegoś więcej...jednak wywarła na mnie pozytywne wrażenie...

• Fantastyka
  • 2017