Łabędzi śpiew

Okładka książki Łabędzi śpiew Anne-Lise Boge
Okładka książki Łabędzi śpiew
Anne-Lise Boge Wydawnictwo: Elipsa Cykl: Grzech pierworodny (tom 26) literatura obyczajowa, romans
Grzech pierworodny (tom 26)
Svanesang
Elipsa
2007-01-01
2007-01-01
Ewa Partyga
powieść romans saga grzech pierworodny

Przyjemna, życiowa saga o rodzinie Stornsów. Od pierwszego do ostatniego tomu, interesująca. Pomimo życiowych nieszczęść, jakie ich spotykają, główna bohaterka prostuje plecy, podnosi głowę i idzie naprzód. Nigdy nie wiemy co nas jeszcze spotka w życiu i nie warto się poddawać. Polecam

I oto koniec historii Mali, kobiety niezwykłej, która popełniła wiele błędów i która nieraz mocno irytowała. Na szczęście nie umiera na końcu, tylko wraca do rodzinnego majątku, za który przed laty sprzedała się niekochanemu mężczyźnie.

To już ostatni tom sagi "Grzech pierworodny". Rozpoczyna się tragedią - umiera Havard, wierny, kochający mąż Mali Stornes.
Życie toczy się dalej i stawia przed Mali kolejne wybory. Jaką podejmie decyzję?
Zapamiętałam ciekawą scenę z tego tomu: kiedy to główna bohaterka spowiada się nad trumną swego ukochanego męża i zwierza się mu z najgorszych grzechów.
Niestety, końcówka powieści mocno mnie rozczarowała. Spodziewałam się czegoś więcej po 26 tomach....
Moja ocena:

• Książki przeczytane w 2014 roku
  • Kindle
  • Przeczytane dawno temu
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki Łabędzi śpiew