Conan niezwyciężony

Okładka książki Conan niezwyciężony Robert Jordan
Okładka książki Conan niezwyciężony
Robert Jordan Wydawnictwo: Amber Cykl: Conan "czarna seria" (tom 13) fantasy, science fiction
Conan "czarna seria" (tom 13)
Conan the invincible
Amber
1993-01-01
1987-01-01
8370821952

Conan Niezwyciężony jak rzymski gladiator czy tudzież grecki posąg starożytnego herosa o wzorze męskości, muskularności czy też cielesnej doskonałości. Cechy przysiąg czy też danego słowa, relacji między ludzkich.

Jest to dobra klasyka gatunku nie mówię, że nie lecz czuć iż znajdzie się kilka pozycji o półkę wyżej niżli Conan w przykładzie dałbym grę o tron czy tudzież Ziemiomorze, które lepiej przeczytać najpierw.

Patrząc na fabułę jest dobra i przyjemna jest ciągłość nie doskwiera na dynamikę czyli jest w tępię dosyć szybkim gdzie można porównać do z lekka szybszego kłusu dzieję się lecz nie ma przestojów czy tudzież w wysokim akordzie narracji.

Dialogi w punkt, nic dodać, a i też nie odjąć. Światotwórstwo jest smakowite jak aromatyczna przyprawa, jest stworzona dobrze i przemyślanie.

Jedyną wadą jest nad wyraz duża wytrzymałość głównego bohatera pod koniec książki iż zakrawał o absurd i pamięć Conana mnie z lekka odpychał iż z łatwością znajdywał te miejsca do, których miał się dostać, no przepraszam bardzo bohaterowie idealni aż do przesady gdzie iż nie mają żadnej wady daje po troszku do zastanowienia.
Ogólnie ok książka tylko szkoda, iż mało dostępna.

19letni Conan dostaje zlecenie kradzieży drogocennych amuletów. Najzwyklejsza w świecie przygoda heroic fantasy z dzielnym wojownikiem i złym czarnoksiężnikiem. W miarę szybko się czyta, styl pisarza jest dość archaiczny, zwłaszcza opisy czarów.

• Conan
  • Fantasy/Science Fiction