Zielone palce

Okładka książki Zielone palce Lene Kaaberbøl
Okładka książki Zielone palce
Lene Kaaberbøl Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: W.I.T.C.H. Adventures (tom 4) Seria: W.I.T.C.H. Książki literatura dziecięca
literatura dziecięca
W.I.T.C.H. Adventures (tom 4)
W.I.T.C.H. Książki
Green Fingers
Egmont Polska
2003-01-01
2003-01-01
Jacek Drewnowski
W.I.T.C.H. Magiczni Fantasy Dziecięce

Czwarty tom przygód młodych czarodziejek, Irmy, Taranee, Cornelii, Hay Lin, i Will.
Wszystko w tej książce przemawia za tym, żeby po nią nie sięgać. Dzieci czytające taką literaturę mogą sobie wypaczyć gust. Szkoda czasu.

Literatura piękna, ta historia urzekła moje serce. Gdy to czytam, to jestem skłonna uwierzyć, iż sama mogę być czarodziejką!

Przeczytałam ją gdy miałam 8/9 lat, podobała mi się.

Przeczytałam ją gdy miałam 8/9 lat, podobała mi się.

Takie sobie.

Takie sobie.

• Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Witch
  • Książki z dzieciństwa
  • Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Zielone palce