Siostra moja Laureen

Okładka książki Siostra moja Laureen
Jean-Pierre Conty Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: Kryminał [KAW] kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
1976-01-01
Stanisław Gogłuska
literatura francuska XX wiek kryminał

więcej Więcej

Czytałam kilka lat temu i do dzisiaj pamietam tą ksiażkę. Czyta sie błyskawicznie i zapada w pamięć. Mam do niej sentyment. Fajna pozycja.

Na wstępie chciałbym nadmienić, że czuję do tej książki sentyment, pierwszy raz przeczytałem ją jako nastoletni chłopak, by po upływie prawie 20 lat ponownie po nią sięgnąć.
Dobra książka nie musi być obszerna, jej objętość nie zawsze idzie w parze z jakością w tym przypadku mamy do czynienia z miniaturką. Książka liczy zaledwie 134 strony i można ją przeczytać w mgnieniu...

• Sensacja/Kryminał
  • 2014