Siostra moja Laureen

Jean-Pierre Conty Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: Kryminał [KAW] kryminał, sensacja, thriller
Bravo pour l'amateur
kryminał, sensacja, thriller
Stanisław Gogłuska
Kryminał [KAW]
literatura francuska XX wiek kryminał

Czytałam kilka lat temu i do dzisiaj pamietam tą ksiażkę. Czyta sie błyskawicznie i zapada w pamięć. Mam do niej sentyment. Fajna pozycja.

Na wstępie chciałbym nadmienić, że czuję do tej książki sentyment, pierwszy raz przeczytałem ją jako nastoletni chłopak, by po upływie prawie 20 lat ponownie po nią sięgnąć.
Dobra książka nie musi być obszerna, jej objętość nie zawsze idzie w parze z jakością w tym przypadku mamy do czynienia z miniaturką. Książka liczy zaledwie 134 strony i można ją przeczytać w mgnieniu...

• Mój księgozbiór
  • Przeczytane dawno temu