Dziedzictwo Delii Sutherland

Okładka książki Dziedzictwo Delii Sutherland
Barbara Neil Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Biblioteczka Konesera literatura piękna
literatura piękna
Magdalena Ostrowska
Dziedzictwo Delii Sutherland

więcej Więcej

2050

W zasadzie bardzo często (nie zawsze) sięgam po literaturę najnowszą, tę, która pojawia się w księgarniach i bibliotekach, spogląda z wystawowych półek. Jednak niekiedy przychodzi taka ochota, aby poszukać czegoś mniej znanego, czekającego sobie spokojnie aż ktoś sięgnie w głąb regału bibliotecznego omijając bestsellery i nowości.

I tak było z powieścią "Dziedzictwo...

• Biblioteczka domowa IV
  • ✈ Z__Wymienione/Sprzedane